Odszkodowania Leszno

Potrącenia przechodniów to niemalże codzienność. W przypadku, jeśli jesteśmy osobą poszkodowaną, warto znać swoje prawa, a także wiedzieć o co możemy się ubiegać. Nasi specjaliści pomogą Państwu uzyskać zadowalające odszkodowanie, bowiem z ubezpieczenia sprawcy można otrzymać o wiele więcej niż z własnej polisy. Pracujemy na terenie Leszna, a także chętnie nawiązujemy współpracę z klientami z innych regionów Polski.

Jeśli ubiegamy się o wypłatę zadośćuczynienia z OC sprawcy, należy określić rodzaj świadczenia i z jakiego tytułu się o nie ubiegamy. Aby tego dokonać, można skorzystać z metody trzech kroków, czyli identyfikacji, oszacowania i uzasadnienia. Identyfikacja określa świadczenia, o które można się ubiegać, czyli zwrot kosztów leczenia czy zwrot zarobków utraconych w wyniku wypadku i późniejszej rekonwalescencji.

Ponadto w dniu zdarzenia, o ile nasze zdrowie psychiczne i fizyczne nam na to pozwala, warto zacząć gromadzić dowody. Odpowiednio przygotowana dokumentacja z załącznikami przyczyni się do sprawnego procesu ubiegania się, a nawet do wysokości odszkodowania, które będzie przyznane przez ubezpieczalnię.