Odszkodowania Jelenia Góra

Wypadek komunikacyjny może przytrafić się każdemu, niezależnie z czyjej winy, dlatego na właścicielach pojazdów mechanicznych ciąży obowiązek posiadania aktualnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej OC. W niezależnych od nas przypadkach będzie ono gwarancją do uzyskania należnego odszkodowania w postaci wypłaty pieniężnej, która pokryje koszty ewentualnego leczenia czy rehabilitacji.

Nasi specjaliści działają na terenie praktycznie całego kraju, dlatego jeśli mieszkają Państwo w Jeleniej Górze, ta oferta może być skierowana właśnie do Was. Nasze zadania nie ograniczają się tylko do pomocy w złożeniu dokumentów i ustaleniu numeru polisy OC sprawcy. Pomagamy także w kompletowaniu dokumentacji medycznej, a także podpowiemy jak oszacować wartość roszczeń względem Państwa oczekiwań.

Warto pamiętać, by do instytucji, w której ubiegamy się o odszkodowanie zgłosić się jak najszybciej. Zazwyczaj firmy te mają 30 dni na wypłatę rekompensaty finansowej. Niestety najczęściej towarzystwa ubezpieczeniowe wydłużają te terminy, dlatego w takich sytuacjach, pomoc takich specjalistów jak my, jest niemal niezbędna.