Kontakt

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
ul. Zegarmistrzowska 32
51-180 Wrocław (woj. dolnośląskie)

tel. 71 341 14 46
tel. 789 267 732
e-mail: biuro@paktus.pl

kilka słów o nas

Grupa Prawno-Medyczna PAKTUS - to my!

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych specjalistów, którzy znają metody postępowania towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie wypłat odszkodowań. Towarzystwa bowiem nierzadko oferują poszkodowanym sumy zaniżone, nieadekwatne do faktycznie poniesionej szkody. Potrafimy poprowadzić negocjacje w taki sposób, aby skutecznie wyegzekwować zobowiązania Towarzystw wobec poszkodowanych i doprowadzić do możliwie jak najszybszej wypłaty sumy odszkodowania w należnej wysokości.

Oferujemy pełne wsparcie osobom poszkodowanym oraz ich bliskim w uzyskaniu należnych odszkodowań i świadczeń od firm ubezpieczeniowych. Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych za szkody osobowe (wypadki komunikacyjne, w pracy, w rolnictwie itp. oraz błędy medyczne), szkody w mieniu oraz usługi prawnicze. Oprócz należnch odszkodowań nasza Grupa oferuje szybkie konsultacje medyczne oraz gdy zaistnieje potrzeba natychmiastową rehabilitację.

klienci o nas

Trafiłem na grupę kompetentnych fachowców znających się na odszkodowaniach z wypadków komunikacyjnych. Nie zwlekali z wysłaniem dokumentów do odpowiednich instytucji czy towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu sprawa mojego wypadku płynnie przebiegła.
Dariusz Bakałarz
Szczerze polecam ,jasno wytłumaczone warunki współpracy,niskie prowizje. Obsługa prawna i pomoc rehabilitacyjna i lekarska także w jednym miejscu kompleksowo. Potrafią trafnie doradzić czy iść ze sprawą do sądu i walczyć o swoje- wiem bo wygrałem.
Piotr Laskowski
Profesjonalna obsługa, bardzo dbają o klienta. Serdecznie polecam.
Monika Kowalska
Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm.
Natalia Wąchała